Специалист доставки

Дата: 16.09.2024

Местоположение: Ямбол, BG

Компания: Furniture Videnov

Мебели Виденов e водеща компания в областта на производството и търговията с мебели.
Във връзка с развитието на своята дейност, фирмата търси подходящ кандидат за позицията Специалист доставки за гр. Ямбол.

 ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извършване на всички дейности по закупуването: комуникация с външни доставчици и поръчки на артикули;
  • Окомплектоване на получената документация по доставката;
  • Поддържане на минимални складови наличности;
  • Договаряне на срокове и начин на доставка и следене за спазването им;
  • Уговаряне на вътрешнофирмено движение на закупената стока;
  • Изпращане на рекламации на доставчиците, ако е необходимо;
  • Изготвяне на месечни отчети, справки и регулярни анализи във връзка с пазарни тенденции;
  • Участие при подготовка и провеждане на инвентаризации.

 ИЗИСКВАНИЯ:

  • Прецизност, организираност и инициативност;
  • Умение за работа в екип;
  • Вземане на информирани решения по различни казуси;
  • Много добри умения за работа с компютър;
  • Търговски умения;
  • Опит при работа с първични счетоводни документи;
  • Способност за вземане на решения и усвояване на новости;
  • Спазване на финансово-счетоводна и вътрешно-фирмена политика;
  • Отговорност към служебните ангажименти;
  • Лоялност към работодателя;
  • Професионален опит и сертификати се считат за предимство.

 НИЕ ПРЕДЛГАМЕ:

  • Дългосрочни трудови взаимоотношения;
  • Възможност за работа в компания с утвърдена позиция на пазара;
  • Работа в млад и енергичен екип от професионалисти;
  • Коректно, точно и лоялно отношение към служителите;
  • Осигурен обяд;
  • Мултиспорт карта;
  • Екипни събития и обучения;
  • Ваучери за храна и застраховка;
  • Стимули при раждане на дете и стаж в компанията;
  • Стимул за препоръчан кандидат за работа;
  • Отлични условия на труд в модерна и приятелска среда.
  • Постоянен трудов договор с Велея Глобал ЕООД.

 Ние вярваме, че хората са най-ценната инвестиция и ще се радваме да си част от нашия успешен отбор!

 Ако желаете да станете част от динамично развиваща се компания и предлаганата от нас позиция представлява за Вас интерес, моля изпратете вашата автобиография с актуална снимка.
 На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.